Bal karnawałowy - 2018-01-25

    W dniu 22 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I – III, mieli możliwość zaprezentowania pomysłowych przebrań o tematyce baśniowej oraz wspólnego tańca i zabawy pod kierunkiem wodzireja.

   

     Prezentowali stroje postaci z baśni, bajek oraz filmów animowanych. Uczestniczyli         w konkursach z nagrodami  a także mogli pochwalić się umiejętnościami tanecznymi oraz dobrymi manierami przy stole.

   

    Starsi uczniowie klas IV – VII, którzy w tym roku również tańczyli pod kierunkiem wodzireja, rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem i mogli  w formie konkurencji  zaprezentować własne talenty, poznać najmodniejsze układy taneczne. Uczniowie byli zadowoleni  z prowadzonych zabaw i chętnie brali w nich udział.

   

    Wspólna zabawa towarzyska przyczyniła się do integracji wszystkich uczniów Zespołu  Szkolno – Przedszkolnego. W trakcie karnawałowych zabaw i konkursów mogli posilić się kanapkami, ciasteczkami, napić się herbatki w towarzystwie rówieśników, porozmawiać,    a nawet zrobić pamiątkowe zdjęcie. Poczęstunek przygotowała Rada Rodziców.

 

plan lekcji

Certyfikaty