Wycieczka do Centrum Rozrywki - Planeta w Brzesku - 2018-12-12

    W dniu 10 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w wyjeździe do kina  znajdującego  się w Centrum Rozrywkowo-Konferencyjnym „Planeta” w Brzesku. Część dzieci obejrzała film pt.  "Grinch", który wprowadził nas w tematykę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, a pozostali uczniowie mogli przenieść się w świat baśni podczas projekcji filmu „Dziadek do orzechów- Cztery Królestwa”.

   Następnym punktem  wycieczki było poznanie nowej techniki sportowej. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdą kolejną rundą rozgrywek przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy wyników pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Czas przeznaczony na grę szybko minął. Uczniowie mieli możliwość poznawania nowych atrakcyjnych rozgrywek sportowych. Uczyli się kulturalnego zachowania się
w miejscach publicznych. Miłym zakończeniem naszej wycieczki była wizyta w restauracji, gdzie uczniowie po dniu pełnym wrażeń mogli się posilić.

 

plan lekcji

Certyfikaty