Zabawa karnawałowa - 2019-01-14

    Karnawał to niezwykle atrakcyjny czas dla dzieci, czas zabaw, balów i imprez kostiumowych. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  zabawie karnawałowej, która została  zorganizowana  w czwartek – 10 stycznia.

    Najpierw bawili się uczniowie klas I-III. Dzieci wystąpiły w pięknych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów z bajek i nie tylko. Po południu czas na zabawę mieli uczniowie starsi z klas IV-VIII.

    Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach oraz różne konkursy. Nad przebiegiem zabawy, w przypadku klas młodszych, czuwali wychowawcy oraz starsi koledzy- uczniowie z klasy VIII, natomiast młodzież bawiła się pod okiem wychowawców i rodziców, którzy dla wszystkich dzieci zadbali o słodki poczęstunek.

    Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Dzieci przeżyły dzień pełen emocji i wrażeń. Wszyscy byli zadowoleni i dobrze się bawili. Bardzo dziękujemy wychowawcom, nauczycielom i rodzicom w przygotowaniu i przeprowadzeniu szkolnej zabawy.

 

plan lekcji

Certyfikaty