Szczęśliwej drogi już czas - 2019-06-20

    Dnia 19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 oraz pożegnania uczniów klasy ósmej, którzy zgodnie z założeniami reformy edukacji opuszczają mury szkoły podstawowej jako absolwenci.

    Po Mszy Świętej w kościele parafialnym cała społeczność uczniowska, nauczyciele oraz rodzice spotkali się w szkole, aby podsumować  całoroczną pracę, nagrodzić wyróżniających się w nauce, a także pożegnać absolwentów. Gościem uroczystości był Pan Mariusz Antosz przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury i Sportu w Gminie Szczurowa.

 

    Uczniowie klasy ósmej przedstawili pożegnalny program artystyczny. Przypomnieli
w nim wybrane chwile ze swojej edukacji i postacie  nauczycieli.   

    Dyrektor Zespołu wraz z przewodniczącym Gminnej Komisji wręczyli rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce listy gratulacyjne.


    Słowa wdzięczności wraz z życzeniami skierowane zostały do s. Wiesławy Bochenek, która zakończyła pracę katechetyczną w naszej placówce w tym roku szkolnym, a także do ks. Alberta Urbasia  z okazji 30 rocznicy posługi kapłańskiej.
    Pani Dyrektor, Agnieszka Słowik podziękowała wszystkim za wytężoną, całoroczną pracę, a w szczególności Pani Barbarze Sadkowskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców, która przez siedem lat pełniła tę funkcję. Dyrektor Zespołu wręczyła rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce listy gratulacyjne.

    Do uczniów skierowała apel o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wakacyjnego wypoczynku i uprawiania sportów wodnych jak również uczestnictwa w ruchu drogowym.

   W dalszej części spotkania Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła uczniom nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. 

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu:

 Klasa I
Kucharska Emilia
Kołdras Mateusz
Kucharski Maciej
Skoczeń Karol
Kozak Oliwia

Klasa II
Kurnik Amelia
Rudnik Nadia
Porębska Emilia
Plebańczyk Magdalena
Gajos Hubert
Janik Nikodem
Mucha Filip
Dąbrowska Emilia

Klasa III
Stołek Gabriela
Zaczyński Kacper
Rataj Maciej
Słowik Kacper
Worek Oliwia

Klasa IV
Adamska Maja    
Piekarz Milena      
Grzybowska Zuzanna
Mądziel Damian 
Kaczmarczyk Krzysztof 

Klasa V
Adamska Julia
Gajos Gabriela 

Klasa VI
Stołek Julia  
Piekarz Robert 

Klasa VII
Plebańczyk Anna 
Mączka Sebastian
Janik Aleksandra
Morońska Amelia

Klasa VIII
Czajka Julia
Czajka Kacper
Dąbrowska Aleksandra
Porębski Miłosz
Sadkowska Izabela

    Przewodniczący Komisji Pan Mariusz Antosz oraz  Dyrektor Zespołu Pani Agnieszka Słowik życzyli całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim uczniom
i wychowankom miłego wypoczynku wakacyjnego.

 

 

 

plan lekcji

Certyfikaty