W drogę! Po własny los! – zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - 2020-07-03

            26 czerwca 2020 roku nastąpił długo wyczekiwany moment: szkolne mury znów rozbrzmiały radosnymi głosami uczniów. Przybyli, by uroczyście zakończyć ten wyjątkowy pod wieloma względami rok szkolny. Pandemia koronawirusa stała się przyczyną wprowadzenia nauczania w trybie zdalnym. Uczniowie musieli podjąć trud nauki w swoich domach, ale także zmierzyć się z brakiem częstych kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wszyscy mieli okazję spotkać się ostatni raz przed wakacjami.

            Ze względów bezpieczeństwa zakończenie roku szkolnego zostało podzielone na trzy etapy. Podczas pierwszego z nich nagrody dla wyróżnionych oraz świadectwa odebrały dzieci z klas I-IV. Pani Dyrektor, Agnieszka Słowik, gratulowała wszystkim wytrwałej pracy i osiągniętych sukcesów, a także życzyła bezpiecznych wakacji. Następnie wszyscy udali się do kościoła, gdzie wraz z pozostałymi uczniami uczestniczyli we Mszy Świętej. Następnie w szkole zgromadziły się klasy V-VIII. Oni także odebrali swoje świadectwa, a uczniowie z najwyższą średnią zasłużone nagrody. Dla klasy VIII był to dzień pożegnania z naszą szkołą. Pani Dyrektor życzyła absolwentom wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów oraz powodzenia w szkole średniej. Wydarzenie to miało emocjonalny charakter zarówno dla ósmoklasistów, jak i nauczycieli oraz społeczności uczniowskiej. Były również podziękowania dla rodziców uczniów wyróżnionych kończących szkołę podstawową za trud i wychowanie dzieci, a także słowa wdzięczności przedstawicielom Rady Rodziców za świadczoną pomoc na rzecz szkoły.

            Jako podsumowanie zakończenia roku szkolnego, z przyjemnością przedstawiamy uczniów wyróżnionych w tym roku szkolnym. Są to:

 

Klasa I

Magdalena Długoszewska

Krystian Gadowski

Emilia Wąs

Nikola Gajos

 

Klasa II

Emilia Kucharska

Maciej Kucharski

Mateusz Kołdras

Karol Skoczeń

Oliwia Kozak

 

Klasa III

Emilia Dąbrowska

Hubert Gajos

Nikodem Janik

Filip Mucha

Magdalena Plebańczyk

Emilia Porębska

Nadia Rudnik

Hubert Gargul

 

Klasa IV

Zofia Gargul – średnia 5,18

Maciej Rataj – 5,18

Kacper Słowik – 5,09

Maksymilian Kaczmarczyk – 4,91

Oliwia Worek – 4,91

 

Klasa V

Maja Adamska – 5,75

Milena Piekarz – 5,33

Krzysztof Kaczmarczyk – 5,08

Marcelina Gadowska – 4,92

Magdalena Kaczmarczyk – 4,92

Bartłomiej Bawół – 4,83

Zuzanna Grzybowska – 4,75

Damian Mądziel – 4,75

 

Klasa VI

Julia Adamska – 5,75

Gabriela Gajos – 5,58

Filip Zaczyński – 5,00

Martyna Garus – 4,75

 

Klasa VII

Julia Stołek – 5,07

Robert Piekarz – 4,93

 

Klasa VIII

Anna Plebańczyk – 5,33

Amelia Morońska – 5,06

Sebastian Mączka – 5,06

 

            Gratulujemy wyróżnionym uczniom sukcesów edukacyjnych, a wszystkim dzieciom uczęszczającym do naszej szkoły życzymy radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz rozpoczęcia nauki we wrześniu w tradycyjnej formie.

 

 

Podziękowania dla rodziców uczniów  wyróżnionych kończących szkołę podstawową tj.
dla Państwa Patrycji i Tadeusza Plebańczyk, Marty i Marka Mączka, Anety i Grzegorza Morońskich oraz dla przedstawicieli Rady Rodziców klasy ósmej tj.
Pani Monice Janik, Pani Annie Maj oraz Pani Patrycji Plebańczyk.

 

m e n u

Biluetyn Informacji Publicznej

Certyfikaty
polecane